Inngår i kampanje
  • Lesehest

50 Harbor Street (BOK)

Debbie Macomber

130,00 13000 Veil. pris 149,00
Klikk og hent i butikk Betal når du henter varen.
Laster inn
Bestillingsvare Forventes på lager innen 8-16 dager
Frakt fra 49,- Gratis frakt på alle ordrer over 1000,-
Beskrivelse
Perfect for fans of Maeve Binchy' - Candis Welcome to Cedar Cove
Produktfakta
Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2010 Forfatter Debbie Macomber
Forlag
Mira Books
ISBN 9780778303428
Antall sider 384 Dimensjoner 12,9cm x 19,6cm x 2,4cm
Vekt 268 gram Originaltittel 50 Harbor Street
Emner og form Modern & contemporary fiction (post c 1945)