Inngår i kampanje
  • Lesehest

Beauty's Punishment - Number 2 in series (BOK)

A.N. Roquelaure, Anne Rice

Denne varen er dessverre ikke tilgjengelig for øyeblikket. Legg igjen e-postadressen din for å få beskjed dersom varen blir tilgjengelig igjen.
Beskrivelse
A modern classic of erotic fiction by the bestselling author of Interview with the Vampire, perfect for fans of Fifty Shades of Grey.
Produktfakta
Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2012 Forfatter A.N. Roquelaure, Anne Rice
Forlag
Little, Brown Book Group
ISBN 9780751551044
Antall sider 256 Dimensjoner 12,6cm x 19,7cm x 1,7cm
Vekt 182 gram Originaltittel Beauty's Punishment - Number 2 in series
Emner og form Erotic fiction