Inngår i kampanje
  • Lesehest

The Cake Shop in the Garden - The feel-good read about love, life, family and cake! (BOK)

Carole Matthews

Denne varen er dessverre ikke tilgjengelig for øyeblikket. Legg igjen e-postadressen din for å få beskjed dersom varen blir tilgjengelig igjen.
Beskrivelse
Fans of Jill Mansell and Milly Johnson will love Carole Matthews.
Produktfakta
Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2015 Forfatter Carole Matthews
Forlag
Little, Brown Book Group
ISBN 9780751552157
Antall sider 448 Dimensjoner 12,3cm x 19,8cm x 2,8cm
Vekt 300 gram Originaltittel The Cake Shop in the Garden - The feel-good read about love, life, family and cake!
Emner og form Romance