Coming Home to Maple Cottage - The perfect cosy feel good romance (BOK)

Holly Martin

130,00 13000 Veil. pris 149,00
Klikk og hent i butikk Betal når du henter varen.
Laster inn
Bestillingsvare Forventes på lager innen 8-16 dager
Frakt fra 49,- Gratis frakt på alle ordrer over 1000,-
Beskrivelse
A glorious, feel-good romance that will make you want to snuggle up under a warm blanket with a hot chocolate and the one you love - perfect for fans of Sarah Morgan, Heidi Swain and Jo Thomas
Produktfakta
Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2019 Forfatter Holly Martin
Forlag
Little, Brown Book Group
ISBN 9780751577808
Antall sider 352 Dimensjoner 13,1cm x 20cm x 2,3cm
Vekt 286 gram Originaltittel Coming Home to Maple Cottage - The perfect cosy feel good romance
Emner og form Romantikk