Dead End (BOK)

Leigh Russell

129,00 12900
Sendes vanligvis innen 5-15 dager
The third in the series featuring new detective DI Geraldine Steel on a thrilling case. This psychological thriller is perfect for fans of Ruth Rendell, Lynda la Plante, Frances Fyfield and Barbara Vine.

Produktfakta

Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2011 Forfatter Leigh Russell
Forlag
No Exit Press
ISBN 9781842433560
Antall sider 352 Dimensjoner 12,3cm x 20,6cm x 3,4cm
Vekt 340 gram Leverandør Bertram Trading Ltd