December (BOK)

Elizabeth Winthrop

219,00 21900
Sendes vanligvis innen 5-15 dager
A novel of emotional power about a family in crisis, for fans of Jodi Picoult and Carol Shields.

Produktfakta

Språk Engelsk Engelsk Innbinding Innbundet
Utgitt 2008 Forfatter Elizabeth Winthrop
Forlag
SCEPTRE
ISBN 9780340961421
Dimensjoner 14,4cm x 22,4cm x 2,9cm Vekt 431 gram
Leverandør Bertram Trading Ltd