Empire of Sand (BOK)

Tasha Suri

157,00 15700 Veil. pris 179,00
Klikk og hent i butikk Betal når du henter varen.
Laster inn
Bestillingsvare Forventes på lager innen 8-16 dager
Frakt fra 49,- Gratis frakt på alle ordrer over 1000,-
Beskrivelse
A lush and enthralling fantasy set in a magical world inspired by medieval India, from a British debut author. Perfect for fans of Trudi Canavan, Sabaa Tahir or Sarah J. Maas
Produktfakta
Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2018 Forfatter Tasha Suri
Forlag
Little, Brown Book Group
ISBN 9780356512006
Antall sider 464 Dimensjoner 12,6cm x 19,3cm x 2,9cm
Vekt 316 gram Originaltittel Empire of Sand
Emner og form Romantisk fantasy