The Family Next Door - The gripping domestic page-turner perfect for fans of Big Little Lies (BOK)

Sally Hepworth

113,00 11300 Veil. pris 129,00
Klikk og hent i butikk Betal når du henter varen.
Laster inn
Bestillingsvare Sendes vanligvis innen 8-16 dager
Frakt fra 49,- Gratis frakt på alle ordrer over 1000,-
How much do we really know about our neighbours? An unputdownable domestic page-turner about the secrets we all hide - perfect for fans of Liane Moriarty, Amanda Prowse and Kerry Fisher.

Produktfakta

Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2018 Forfatter Sally Hepworth
Forlag
HODDER & STOUGHTON
ISBN 9781473674233
Antall sider 352 Dimensjoner 12,8cm x 19,8cm x 2,2cm
Vekt 248 gram Originaltittel The Family Next Door - The gripping domestic page-turner perfect for fans of Big Little Lies
Emner og form Modern & contemporary fiction (post c 1945)

Andre produkter med samme artist(er)/medvirkende