Free Country (BOK)

Jeremy Duns

199,00 19900
Sendes vanligvis innen 5-15 dager
The sequel to }Free Agent{, this is the 2nd book in the Paul Dark trilogy. Set in 1969, it's a spy thriller in the tradition of Len Deighton and Frederick Forsyth.

Produktfakta

Språk Engelsk Engelsk Innbinding Innbundet
Utgitt 2010 Forfatter Jeremy Duns
Forlag
Scribner
ISBN 9781847374448
Dimensjoner 16,2cm x 24,2cm x 3,2cm Vekt 518 gram
Leverandør Bertram Trading Ltd