Garden Poems (BOK)

John Hollander

129,00 12900
Sendes vanligvis innen 5-15 dager
In the tradition of Animal Poems and Love Po ems, this pocket book presents garden poems from many centur ies and cultures, written by poets ranging from Ovid to Chau cer, and evoking settings from the Garden of Eden to The Bow er of Bliss. '

Produktfakta

Språk Engelsk Engelsk Innbinding Innbundet
Utgitt 1996 Forfatter John Hollander
Forlag
EVERYMAN'S LIBRARY
ISBN 9781857157277
Antall sider 256 Dimensjoner 13,3cm x 16,2cm x 1,9cm
Vekt 206 gram Leverandør Bertram Trading Ltd
Andre medvirkende John Hollander