Inngår i kampanje
  • Engelsk pocket | 3 for 250,-
  • Lesehest

Shadow and Bone (BOK)

Leigh Bardugo

113,00 11300 Veil. pris 129,00
Bestillingsvare Sendes vanligvis innen 8-16 dager
Frakt fra 49,- Gratis frakt på alle ordrer over 1000,-
Enter the Grishaverse with book one of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author, Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: The Demon in the Wood (a Darkling prequel story) and a Q&A with Leigh Bardugo.

Produktfakta

Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2018 Forfatter Leigh Bardugo
Forlag
Hachette Children's Group
ISBN 9781510105249
Antall sider 352 Dimensjoner 19,7cm x 12,9cm x 2,8cm
Vekt 278 gram Originaltittel Shadow and Bone
Emner og form General fiction (Children's / Teenage)

Kunder som har sett på dette produktet er også interessert i