Inngår i
  • Engelsk pocket - 2 for 200,-

Shadow and Bone: Shadow and Bone - Book 1 (BOK)

Leigh Bardugo

130,00 13000 Veil. pris 149,00
Klikk og hent i butikk Betal når du henter varen.
Laster inn
Lagervare Kun 1 på nettlager
Frakt fra 49,- Gratis frakt på alle ordrer over 1000,-
Beskrivelse
Enter the Grishaverse with book one of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author, Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: A lost letter from Mal, The Tailor (a Genya story) and a Q&A with Leigh Bardugo.
Produktfakta
Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2018 Forfatter Leigh Bardugo
Forlag
Hachette Children's Group
ISBN 9781510105249
Antall sider 352 Dimensjoner 19,6cm x 12,8cm x 2,8cm
Vekt 272 gram Originaltittel Shadow and Bone: Shadow and Bone - Book 1
Emner og form Skjønnlitteratur for barn og ungdom: moderne skjønnlitteratur