Inngår i kampanje
  • Engelsk pocket – 3 for 250,-
  • Lesehest

Shadow and Bone: Now a Netflix Original Series - Book 1 (BOK)

Leigh Bardugo

130,00 13000 Veil. pris 149,00
Klikk og hent i butikk Betal når du henter varen.
Laster inn
På lager Sendes vanligvis innen 24 timer
Frakt fra 49,- Gratis frakt på alle ordrer over 1000,-
Beskrivelse
Enter the Grishaverse with book one of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author, Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: The Demon in the Wood (a Darkling prequel story) and a Q&A with Leigh Bardugo.
Produktfakta
Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2018 Forfatter Leigh Bardugo
Forlag
Hachette Children's Group
ISBN 9781510105249
Antall sider 352 Dimensjoner 19,7cm x 12,9cm x 2,9cm
Vekt 274 gram Originaltittel Shadow and Bone: Now a Netflix Original Series - Book 1
Emner og form General fiction (Children's / Teenage)