Inngår i kampanje
  • Lesehest

The Killing House (Paula Maguire 6) - An explosive Irish crime thriller that will give you chills (BOK)

Claire McGowan

Bestillingsvare Sendes vanligvis innen 8-16 dager
Frakt fra 49,- Gratis frakt på alle ordrer over 1000,-
Forensic psychologist Paula Maguire returns in THE KILLING HOUSE, the sixth novel in Claire McGowan's highly acclaimed series. When a puzzling missing persons' case opens up in her hometown, forensic psychologist Paula Maguire can't help but return once more. For fans of Sharon Bolton's DAISY IN CHAINS and Elly Griffiths' THE WOMAN IN BLUE.

Produktfakta

Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2018 Forfatter Claire McGowan
Forlag
Headline Publishing Group
ISBN 9781472228277
Antall sider 336 Dimensjoner 13,1cm x 19,8cm x 1,9cm
Vekt 242 gram Originaltittel The Killing House (Paula Maguire 6) - An explosive Irish crime thriller that will give you chills
Emner og form Crime & mystery