Inngår i kampanje
  • Lesehest

The Little Lady Agency - the hilarious bestselling rom com from the author of The Vintage Girl (BOK)

Hester Browne

130,00 13000 Veil. pris 149,00
Bestillingsvare Sendes vanligvis innen 8-16 dager
Frakt fra 49,- Gratis frakt på alle ordrer over 1000,-
A laugh-out-loud romantic comedy, perfect for fans of Jo Thomas and Lucy Diamond.

Produktfakta

Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2018 Forfatter Hester Browne
Forlag
Quercus Publishing
ISBN 9781786487186
Antall sider 480 Dimensjoner 14,1cm x 19,8cm x 3cm
Vekt 336 gram Originaltittel The Little Lady Agency - the hilarious bestselling rom com from the author of The Vintage Girl
Emner og form Romance