Payback (BOK)

Mike Lawson

69,00 6900
Sendes vanligvis innen 7-15 dager
A nerve-shattering thriller from the author of }The Inside Ring{, which should appeal to fans of Lee Child and David Baldacci.

Produktfakta

Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2007 Forfatter Mike Lawson
Forlag
Harper Collins Paperbacks
ISBN 9780007197958
Dimensjoner 11cm x 17,6cm x 2,8cm Vekt 281 gram
Leverandør Bertram Trading Ltd