Inngår i kampanje
  • Lesehest

The Providence of Fire (BOK)

Brian Staveley

130,00 13000 Veil. pris 149,00
Bestillingsvare Sendes vanligvis innen 8-16 dager
Frakt fra 49,- Gratis frakt på alle ordrer over 1000,-
This is book two in a fast-moving epic trilogy of betrayal, conspiracy and empire - perfect for fans of George R. R. Martin and Joe Abercrombie

Produktfakta

Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2015 Forfatter Brian Staveley
Forlag
Pan Macmillan
ISBN 9781447235811
Antall sider 736 Dimensjoner 13cm x 19,7cm x 4,5cm
Vekt 584 gram Originaltittel The Providence of Fire
Emner og form Fantasy