Samurai Assassin (BOK)

Chris Blake

79,00 7900
Sendes vanligvis innen 5-15 dager
Join Tom on an incredible treasure hunt through time and battle history's mightiest warriors. The eighth book in an action-packed, time-travelling series - perfect for fans of Beast Quest. Join Tom and Aztec girl, Zuma, as they travel through time, battling the mightiest warriors of the past!

Produktfakta

Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2014 Forfatter Chris Blake
Forlag
Harper Collins Childrens Books
ISBN 9780007549962
Antall sider 176 Dimensjoner 13cm x 19,7cm x 1,4cm
Vekt 270 gram Leverandør Bertram Trading Ltd
Emner og form Adventure stories (Children's / Teenage), Historical fiction (Children's / Teenage)