Inngår i kampanje
  • Engelsk pocket – 3 for 250,-
  • Lesehest

Six of Crows - Book 1 (BOK)

Leigh Bardugo

130,00 13000 Veil. pris 149,00
Klikk og hent i butikk Betal når du henter varen.
Laster inn
Bestillingsvare Sendes vanligvis innen 8-16 dager
Frakt fra 49,- Gratis frakt på alle ordrer over 1000,-
Beskrivelse
Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is gripping, sweeping and memorable - perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore.
Produktfakta
Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2016 Forfatter Leigh Bardugo
Forlag
Hachette Children's Group
ISBN 9781780622286
Antall sider 512 Dimensjoner 12,9cm x 19,8cm x 3,2cm
Vekt 448 gram Originaltittel Six of Crows - Book 1
Emner og form Fantasy romance (Teenage)