Inngår i kampanje
  • Lesehest

The Emperor's Blades (BOK)

Brian Staveley

Bestillingsvare Sendes vanligvis innen 8-16 dager
Frakt fra 49,- Gratis frakt på alle ordrer over 1000,-
Book one in an epic fantasy of intrigue and empire, for fans of George R. R. Martin and Nicholas Eames.

Produktfakta

Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2014 Forfatter Brian Staveley
Forlag
Pan Macmillan
ISBN 9781447235828
Antall sider 592 Dimensjoner 13,8cm x 19,7cm x 3,7cm
Vekt 416 gram Originaltittel The Emperor's Blades
Emner og form Fantasy

Andre produkter med samme artist(er)/medvirkende