The Things We Do For Love (BOK)

Roisin Meaney

79,00 7900
Sendes vanligvis innen 5-15 dager
The 7th book from the author of }The Last Week Of May{, which will appeal to fans of Maeve Binchy and Marian Keyes. With realistic characters and a charming denouement.

Produktfakta

Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2011 Forfatter Roisin Meaney
Forlag
HODDER & STOUGHTON
ISBN 9781444706802
Antall sider 368 Dimensjoner 12,9cm x 2,4cm x 19,7cm
Vekt 250 gram Leverandør Bertram Trading Ltd
Emner og form Modern & contemporary fiction (post c 1945)