Trollhunters - The book that inspired the Netflix series (BOK)

Guillermo Del Toro, Daniel Kraus

130,00 13000 Veil. pris 149,00
Klikk og hent i butikk Betal når du henter varen.
Laster inn
Bestillingsvare Forventes på lager innen 8-16 dager
Frakt fra 49,- Gratis frakt på alle ordrer over 1000,-
Beskrivelse
The book behind the Netflix series - a funny and gruesome fantasy adventure for fans of Pan's Labyrinth. In San Bernardino, California, children are going missing. The townspeople don't believe the rumours of trolls, but fifteen-year-old Jim Jnr knows that they're a real threat.

At night, is anyone safe?Now a Netflix original series, created by Dreamworks Animation.
Produktfakta
Språk Engelsk Engelsk Innbinding Heftet
Utgitt 2016 Forfatter Daniel Kraus, Guillermo Del Toro
Forlag
Hot Key Books
ISBN 9781471405181
Antall sider 336 Dimensjoner 14,2cm x 20,3cm x 2,1cm
Vekt 254 gram Originaltittel Trollhunters - The book that inspired the Netflix series
Illustratør Sean Murray Emner og form Skjønnlitteratur for barn og ungdom: fantasy

Kunder som kjøpte dette produktet kjøpte også

Andre produkter med samme artist(er)/medvirkende